Optika Achesa - Home

 

 

 


Optika Achesa

Jsme firma specializovaná na prodej a služby v oblasti oční optiky se sídlem v Havířově. V naší nabídce najdete velké množství obrub, brýlových čoček, kontaktních čoček, slunečních brýlí, pouzder a jiných doplňků.

Základní sortiment

Brýlové obruby

Brýlové obruby tvoří největší část našeho sortimentu. Máme skladem velké množství obrub plastových, kovových, vázaných i vrtaných. Prodáváme levnější neznačkové, ale také značkové obruby jako např. Versace, Emporio Armani, Ray-Ban®, Vogue, Diesel, Jaguar, Jean Reno, Mexx, Esprit, TitanFlex, Brendel nebo Puma. Ukázku z naší nabídky obrub můžete najít ve fotogalerii.

Sluneční brýle

Většinu námi prodávaných slunečních brýlí tvoří brýle polarizační. V naší nabídce naleznete sluneční brýle značek Versace, Emporio Armani, Ray Ban, Polaroid, Hannah, Point nebo Solano. Ukázku z nové kolekce slunečních brýlí Ray Ban a dalších značek naleznete na stránce věnované slunečním brýlím.

Kontaktní čočky a roztoky

V naší nabídce najdete kontaktní čočky firem Johnson&Johnson, Ciba Vision a Coopervision.

Brýlové čočky

Prodáváme brýlové čočky od všech větších dodavatelů v ČR. Jsme schopni nabídnout jak levnější neznačkové čočky, tak čočky známých firem jako např. Nikon, Hoya nebo Tokai.

Novinky

Orlová - čtvrtek 27. 10. - zavřeno
23.10.2016

Prodejna v Orlové bude z provozních důvodů ve čtvrtek 27. 10. uzavřena.

Sobota 29. 10. - zavřeno
23.10.2016

V sobotu 29. 10. budou naše prodejny uzavřeny.

CHRAŇTE SVÉ OČI jako Dana Morávková
15.10.2016

Přijďte si koupit brýlové čočky s úpravou BlueControl (s filtrací modrého světla z monitorů, mobilů, tabletů...), využijte slevy 30-40% na CELÉ BRÝLE a navíc obdržíte deštník jako symbol kampaně. Více informací na stránce Akce a slevy.

Poukázka v hodnotě 250Kč k nákupu 2 balení čoček Acuvue
14.10.2016

Při zakoupení 2 balení kontaktních čoček Acuvue obdržíte dárkovou poukázku Ticket Compliments v hodnotě 250Kč. Více informací na stránce Akce a slevy.

Nová podzimní slevová akce
01.10.2016

Na podzimní měsíce jsme pro naše zákazníky připravili zbrusu novou slevovou akci, a to SLEVU 20-40% na VŠECHNY kompletní dioptrické brýle (platí při zakoupení včetně brýlových čoček s antireflexní úpravou). Více informací na stránce Akce a slevy.

Sleva na sluneční brýle a akční ceny kontaktních čoček a roztoků
30.09.2016

Sleva 20%-30% na sluneční brýle pokračuje i na podzim. Také můžete stále využít výhodných akčních cen kontaktních čoček a roztoků. Více informací na stránce věnované Akcím a slevám.