Optika Achesa - Home

 

 

 


Optika Achesa

Jsme firma specializovaná na prodej a služby v oblasti oční optiky se sídlem v Havířově. V naší nabídce najdete velké množství obrub, brýlových čoček, kontaktních čoček, slunečních brýlí, pouzder a jiných doplňků.

Základní sortiment

Brýlové obruby

Brýlové obruby tvoří největší část našeho sortimentu. Máme skladem velké množství obrub plastových, kovových, vázaných i vrtaných. Prodáváme levnější neznačkové, ale také značkové obruby jako např. Versace, Emporio Armani, Ray-Ban®, Vogue, Diesel, Jaguar, Jean Reno, Mexx, Esprit, TitanFlex, Brendel nebo Puma. Ukázku z naší nabídky obrub můžete najít ve fotogalerii.

Sluneční brýle

Většinu námi prodávaných slunečních brýlí tvoří brýle polarizační. V naší nabídce naleznete sluneční brýle značek Versace, Emporio Armani, Ray Ban, Polaroid, Hannah, Point nebo Solano. Ukázku z nové kolekce slunečních brýlí Ray Ban a dalších značek naleznete na stránce věnované slunečním brýlím.

Kontaktní čočky a roztoky

V naší nabídce najdete kontaktní čočky firem Johnson&Johnson, Ciba Vision a Coopervision.

Brýlové čočky

Prodáváme brýlové čočky od všech větších dodavatelů v ČR. Jsme schopni nabídnout jak levnější neznačkové čočky, tak čočky známých firem jako např. Nikon, Hoya nebo Tokai.

Novinky

Dárkové šeky
09.12.2016

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Přijďte jim zakoupit dárkový šek!

Flexi Passy, Unišeky, Ticket Multi atd.
28.11.2016

Máte nevyužité poukázky FlexiPass, Unišek, Ticket Multi nebo jste obdrželi nové? Využijte skvělé slevové akce a vyberte si za ně dioptrické nebo sluneční brýle. Také můžete platit pomocí zaměstnaneckých benefitů firem Benefit Plus a Benefity, a.s. Seznam poukázek, kterými u nás mužete zaplatit. Aktuální slevové akce.

     

CHRAŇTE SVÉ OČI jako Dana Morávková
15.10.2016

Přijďte si koupit brýlové čočky s úpravou BlueControl (s filtrací modrého světla z monitorů, mobilů, tabletů...), využijte slevy 30-40% na CELÉ BRÝLE a navíc obdržíte deštník jako symbol kampaně. Více informací na stránce Akce a slevy.

Poukázka v hodnotě 250Kč k nákupu 2 balení čoček Acuvue
14.10.2016

Při zakoupení 2 balení kontaktních čoček Acuvue obdržíte dárkovou poukázku Ticket Compliments v hodnotě 250Kč. Více informací na stránce Akce a slevy.

Nová podzimní slevová akce
01.10.2016

Na podzimní měsíce jsme pro naše zákazníky připravili zbrusu novou slevovou akci, a to SLEVU 20-40% na VŠECHNY kompletní dioptrické brýle (platí při zakoupení včetně brýlových čoček s antireflexní úpravou). Více informací na stránce Akce a slevy.

Sleva na sluneční brýle a akční ceny kontaktních čoček a roztoků
30.09.2016

Sleva 20%-30% na sluneční brýle pokračuje i na podzim. Také můžete stále využít výhodných akčních cen kontaktních čoček a roztoků. Více informací na stránce věnované Akcím a slevám.